Tonos De Teléfono De Oficina

Tonos De Teléfono De Oficina 1

Biuro Dzwonki aplikacja zawiera najlepsze dzwonki, SMS i dźwięki powiadomień nadaje się do biura i miejsca pracy.

Biuro Dzwonki aplikacja zawiera najlepsze dzwonki, SMS i dźwięki powiadomień nadaje się do biura i miejsca pracy.

Biuro Dzwonki aplikacja zawiera najlepsze dzwonki, SMS i dźwięki powiadomień nadaje się do biura i miejsca pracy. Ta świetna aplikacja zawiera krótsze utwory, jak i długie biurowych dźwięki telefonów i klasyczny telefon dźwięki na różnych poziomach dźwięku. Jeśli jesteś w biznesie tłumu i chcesz wyglądać profesjonalnie i ostre, te doskonałe dźwięki biurowe są dobrym wyborem. Dzwonki biurowe są dla ludzi biznesu, a wszyscy, którzy poszukują bardziej poważnych dźwięków.

Najlepsze dźwięki dla środowisk zawodowych i korporacyjnych urzędowych wybierane są w tej popularnej aplikacji biurowych. Mają czasu jakości biura, gdy jesteś w pracy, dekoder telewizji cyfrowej telefon dzwonek i być w centrum uwagi. Pobierz aplikację biura dzwonki za darmo i dostać nowe melodie. Ustaw jako najlepszy eleganckiego tonu dzwonka kontaktu lub przypisać do kontaktów. Wybierz niektóre najnowsze dzwonki biznesowych brzmi ustawić nowy ton wiadomość. Dzwonki dla biznesowych i biurowych wysokiej jakości dźwięków są w tej najnowszej aplikacji. Dzwonki biuro cyfrowy telefon to tylko jedna klawiatura kliknięcie od Ciebie. Pobierz i zrelaksować się z tych darmowych melodii muzycznych biurowych. Goofy i śmieszne dzwonki są świetne, gdy jesteś otoczony przez przyjaciół, rodziny, lub znajduje się w swobodnej tłumu. Ale jeśli jesteś w jakimś klubie profesjonalistów, dokonać android pierścienie tabletu w formie biura dzwon dzwonek. Bądź wyjątkowy i aby Twój zespół biurowy ciekaw tych fajnych melodii elektronicznych. Baw się z tych zabawnych dzwonków. Najlepsze darmowe dzwonki z tego biura nowa płyta rezonansowa oferuje wiele efektów dźwiękowych, takich jak dzwoni telefon, komórkowy, cyfrowy dźwięk i popularne darmowe dzwonki biurowych.

To niesamowite darmo Android aplikacja jest podzielony na dwie części. Pierwsza część obejmuje najnowsze dzwonki, które można zainstalować jako dzwonek lub przypisać fajne dzwonki do każdego z kontaktów! Następna sekcja zawiera niesamowite dźwięki sms i dźwięki powiadomień. Po odsłuchaniu wszystkich dzwonki i melodie można oddzielić najlepsze dzwonki do ulubionych folderów. Nie zapomnij użyć więcej przycisk apps, aby zobaczyć, co jeszcze oferujemy dla Ciebie i pamiętaj, aby zawsze mieć najlepsze dźwięki dla urządzenia z systemem Android!

Główne cechy:

Ustaw jako dzwonek

Asign do kontaktów

Wybierz ulubione

Ustaw jako dźwięk wiadomości, powiadomienia lub alarmu

Dźwięk używane w aplikacji są na licencji domeny publicznej i / lub kreatywny licencji Commons

Aplikacja jest testowana na wielu urządzeniach z systemem Android

— Muzyka i radio —

Tonos De Teléfono De Oficina

Download

Tonos De Teléfono De Oficina 1